Letošní primáni zavítali se septimány 3. - 5. 9. do Holan u České Lípy, nabízíme Vám něco málo z jejich zážitků:

Pohled z primy

Letošní seznamka se uskutečnila v rekreačním středisku Aero Holany, doprovázel ji příběh mafiánské rodiny, který se všem primánům nakonec zalíbil. Účastníci si užili 3 dny plné her a dalších zábavných aktivit. Když jsem se ptala některých septimánů, všichni odpověděli, že si užili nejen samotný průběh seznamky, ale i jeho přípravu. Však i profesorky, které se kurzu zúčastnily, ho velice chválily.                              

Kdybych měla mluvit o tom, co se mi na seznamce nejvíce líbilo, byla by to hra  PAŠERÁCI. V této hře jste měli pašovat/prodávat různé zboží, které bylo znázorněno víčky od pet lahví. Doufám, že se i příští rok seznamka takto povede.

Ema Dymáčková

 

Pohled ze septimy

Osobně jsem si nejvíce užila dvě věci. První byly scénky, které jsme si pro děti připravovali. Tématem byla mafie, a proto bylo skvělé obléknout se do koženého kabátu a chodit kolem s baseballkou. Troufám si říci, že i dětem se náš příběh líbil, a netrvalo dlouho a nechaly se také vtáhnout do děje. 

Druhou věcí byl personál. Naprosto skvěle vařili a za celé 3 dny jsem nezaslechla nikoho, kdo by byl s jídlem nespokojen. A navíc byli všichni celou dobu neskutečně ochotní a milí. Už to, že pro jednotlivce vařili speciální porce bez masa, dietní a bez lepku, mě doslova dohnalo k slzám.

Jediné, co bych snad mohla vytknout, byl budíček před osmou. Karanténa mě naučila vstávat po jedenácté a vím, že nejsem jediná.

Pamela Flenderová