Přebor škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 16. 5. se studenti naší školy Kamila Kovandová, Vojta Louša, Martin Valenta, Tobiáš Bozděch, Hana Pavlů, Aneta Chalupová, Kateřina Popová a Adam Basl zúčastnili Přeboru škol v orientačním běhu pro rok 2019 pro Střední Čechy a Prahu.

Tentokrát se závodilo na Kladně. Start a cíl byl v krásném sportovním areálu Sletiště, vlastní závod byl vytyčen v přilehlém příměstském lese. Trať závodu v plochém terénu, s hustou sítí cest a různorodým porostem byla postavena tak, aby všichni závodníci, kterých bylo 487, závod zvládli.

Naši orientační běžci a běžkyně byli velmi úspěšní. Ve svých kategoriích se do 10. místa umístili takto: Aneta Chalupová 5., Kateřina Popová 6., Tobiáš Bozděch 6., Adam Basl 7., Martin Valenta 8.

Orienťáci, děkujeme vám za reprezentaci naší školy.