Milé studentky, milí studenti, vážení učitelé,

Dny za školou se letos konají v termínu 26.–28. 6. 2023.
Dny, kdy studenti napříč třídami vyjíždějí do přírody, za památkami, za poznáním...

Navrhovat akce mohou studenti od 11. do 25. ledna 2023.
Poté učitelé zagarantují nabízené akce nebo navrhnou vlastní akce od 26. ledna do 10. února 2023.

Přihlašování na akce bude probíhat elektronicky - termín bude upřesněn po ukončení návrhů akcí - zatím nemají akce potřebnou kapacitu!!!

Formulář pro návrhy akcí: https://forms.gle/8MRvbbvJRSydTq1f9

Návrhy akcí můžete sledovat: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zufdxTuH24WUqSxit_3Mk4JO9z9DhjfvpYhlrcRPiRU/edit?usp=sharing

 

Dodatek důležitý hlavně pro zahraniční výlety:

Dny za školou se letos konají od pondělí 26. do středy 28. června 2023. Jde o dny plné poznávání a získávání zajímavých zkušeností. Studenti si mohou navrhnout akce a učitelé je pak zagarantují, nebo navrhnou vlastní akce, účast je neomezená napříč třídami. Nebráníme se ani výjezdům do zahraničí, ale vše má své hranice (hlavně finanční). Většinou CK hradí vedoucímu zájezdu do zahraničí dopravu a pobyt při určitém počtu účastníků. Pokud si bude chtít zájezd do zahraničí organizovat skupina zájemců sama (případně CK nehradí výdaje vedoucímu), budou se náklady na dopravu a ubytování vedoucích (učitelů) rozpočítávat na účastníky (studenty). Tabulka pro náměty na Dny za školou je stále otevřená a jistě se i letos bude nabízet mnoho zajímavých míst i činností.