Milí žáci pátých a devátých tříd, vážení rodiče, 

každý rok na začátku prosince pořádáme den otevřených dveří naší školy, který je vždy spojen s adventní náladou a tradičními Vánočními studentskými trhy. Bohužel letos to bude ze známých příčin jinak.

Proto jsme se alespoň rozhodli otevřít okno prohlížeče a setkat se s Vámi pomocí tohoto odkazu (https://meet.google.com/zrg-okwi-cyp) na Meetu ve středu 2. 12. 2020 od 17.30. 

Provedeme Vás virtuálně  školou, seznámíme se studijním programem a odpovíme na Vaše případné dotazy, týkající se přjímacích zkoušek a studia na naší škole.

Těšíme se, že příště už se setkáme v budově školy, ve které se v současné době dokončuje rozsáhlá rekonstrukce, díky níž se nejenom zlepší energetická bilance budovy, zatraktivní interiéry, ale hlavně tato architektonicky velmi ceněná stavba získá zásluhou nové fasády důstojný a krásný kabát, který si tato nepochybně nejhezčí kralupská budova již dávno zaslouží.

Prozatím Vám nabízíme 

  • video o naší škole natočené při zavádění přírodovědně-technické a společenskovědní větve v roce 2018: https://youtu.be/rSd7WA4TJAs

V příloze najdete informační leták o studiu.

Vaše dotazy také rádi zodpovíme na info@dgkralupy.cz

Těšíme se na setkání.

RNDr. Andrej Plecháček, ředitel školy