Informace MŠMT k přijímacímu řízení a maturitním zkouškám důležité sdělení

celý článek

Soutěž Scratch Cup 2020

Na středu 18. 3. 2020 byla naplánovaná soutěž mladých programátorů ve Scratchi. I přes zrušení výuky ve školách se nám podařilo školní kolo zorganizovat přes Google Classroom. Přihlásit se mohli žáci od primy až do kvarty, tercie má účast jako součást výuky programování. Každý z 23 soutěžících měl 90 minut na naprogramování 3 úloh. celý článek

Preventivní opatření proti šíření zavlečené infekce důležité sdělení

Vážení rodiče, milé studentky a studenti, jistě sledujete vývoj situace v šíření zavlečené infekce koronavirem. V tomto článku postupně reagujeme na vývoj situace v ČR. celý článek

Okresní kolo chemické olympiády kategorie D 2020

V pátek 28.2. proběhlo na naší škole okresní kolo chemické olympiády kategorie D, kterého se zúčastnily čtyři studentky kvarty, Adéla Nétková, Jana Linhartova, Marie Hantychová a Natálie Šindelářová. celý článek

Lyžařský kurz 5.G Pec pod Sněžkou

V neděli 16.2. se naše třída vydala na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Každý měl určité očekávání a myslím si, že 6 dní aktivit, které poté následovaly, je určitě splnily, možná i překonaly. celý článek

Exkurze 3.B do ČNB

Dne 6. 2. 2019 jsme třída 3.B obchodní akademie měli možnost zavítat do známé ústřední (centrální) banky České republiky v Praze. Ta je součástí Evropského systému centrálních bank a podílí se na plnění jeho cílů a úkolů. celý článek

Nabídka volitelných předmětů pro školní rok 2020/21

Milí studenti 2. a 3. ročníku, v příloze naleznete nabídku volitelných předmětů pro příští školní rok. Vícekolová volba se bude konat v průběhu března. Více informací se dozvíte na třídnických hodinách. celý článek

Doporučení KÚ v souvislosti se šířením virového onemocnění

Vážení rodiče, milí studenti, v souvislosti se šířením virového onemocnění způsobeného novým typem koronaviru (Covid - 19) předáváme informace ze Středočeského krajského úřadu - jak snížit možnost přenosu infekčního agens a omezit výskyt onemocnění: celý článek

Jak nejlépe vychutnat knihu? S přáteli na sofá a opojeni čajovým aroma.

Literaturu lze vstřebávat různými smysly. Studenti oktávy se o tom přesvědčili na literárním semináři v anglickém jazyce, který se uskutečnil 13. února v pražské čajovně Maze in Tchaiovna pod vedením univerzitního profesora Milana Štefla. celý článek

Film V síti a diskuze s režisérkou

Ve čtvrtek 27. února navštíví studenti naší školy v rámci preventivních aktivit projekci dlouho očekávaného dokumentu Víta Klusáka a Barbory Chalupové V síti. Snímek se snaží upozornit na nebezpečí, které číhá na sociálních sítích v podobě sexuálních predátorů. Jeho cílem je varovat děti a mladé lidi před chatováním, sdílením informací, případně i fotek s cizími lidmi, kteří je pak mohou obtěžovat nebo vydírat. celý článek

Zobrazit všechny články