Dvořákovo gymnázium bude slavit výročí

Štítky:

Ilustrační obrázek

V roce 2018 oslaví Dvořákovo gymnázium již devadesáté páté výročí svého vzniku. Jsme velmi rádi, že Vás můžeme pozvat na oslavy 95 let Dvořákova gymnázia (zároveň i 25 let SOŠE), které se budou konat ve dnech 21. a 22. září 2018.

 

V pátek 21. září 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejen pro absolventy, ale i pro zájemce o studium na gymnáziu a SOŠE. Odpoledne bychom rádi pozvali do sborovny všechny bývalé kolegyně a kolegy na setkání se současným pedagogickým sborem.

 

V sobotu 21. září 2018 odpoledne se pak uskuteční neformální setkání absolventů v prostorách gymnázia a na přilehlých pozemcích. Během akce bude možné si nejen prohlédnout školu, ale rovněž se zúčastnit bohatého programu. Můžete se těšit na zábavné zkoušky a experimenty v jednotlivých učebnách, občerstvení na zahradě i ve třídách, studentské výrobky, ale hlavně a především na přátele a bývalé pedagogy, kteří se těší na setkání s Vámi!

 

Další informace o programu jednotlivých dní sledujte, prosím, na www stránkách Dvořákova gymnázia www.dgkralupy.cz, nebo na plakátech a jiných inzertních plochách v Kralupech nad Vltavou. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi Vám je zodpovíme na e-mailové adrese info@dgkralupy.cz či přímo v budově gymnázia na Dvořákově náměstí 800 v Kralupech nad Vltavou, případně také na telefonních číslech 315 727 311.

Andrej Plecháček